AKTUALNOŚCI

2017-06-16 19:15:02

Organizacja ŁGG2017

Zawodnicy,

Jutro kolejny dzień zmagań w kategoriach RX i Scaled.

 

Podział na HEAT w kategorii SCALED (Open, Masters, Teens):

 

  KATEGORIA NAZWISKO IMIĘ WOD 5 WOD 6 i 7
1 TEENS Mężczyźni Sołtysiak Antoni 1 1
2 TEENS Mężczyźni Tazbir Damian
3 OPEN Dobrowolski Piotr
4 OPEN Drobiński Nikodem
5 OPEN Dylak Maciej
6 OPEN Dylak Szymon 2
7 OPEN Haziak Adam
8 OPEN Jasztal Damian
9 OPEN Kowalski Krystian
10 OPEN Kuska Marcin
11 OPEN Kicki Łukasz 3 2
12 OPEN Kremza Sławomir
13 OPEN Pawlik Robert
14 OPEN Ploetz Adrian
15 OPEN Szostak Grzegorz
16 OPEN Szturmowski Mateusz 4
17 OPEN Szydłowski Tomasz
18 OPEN Wabiński Bartosz
19 OPEN Wierzbicki Kamil
20 OPEN Wiśniewski Jakub
21 OPEN Włodek Damian 5 3
22 OPEN Bounani Medi
23 OPEN Rzepka Miłosz
24 OPEN Woźniakowski Michał
25 OPEN Mydłowski Mateusz
26 OPEN Sadura Marek 6
27 OPEN Gruca Bartosz
28 OPEN Adamski Marcel
29 OPEN Sądel Remigiusz
30 OPEN Bednarski Marcin
31 OPEN Gurgas Krzysztof 7 4
32 Masters Mężczyźni Sienkiewicz Krzysztof
33 Masters Mężczyźni Flasza Paweł
34 Masters Mężczyźni Kondraciuk Piotr
35 Masters Mężczyźni Pobóg - Ruszkowski  Filip
36 Masters Mężczyźni Świda Michał 8
37 Masters Mężczyźni Możyszek Krzysztof
38 Masters Mężczyźni Ziarniecki Piotr
39 Masters Mężczyźni Jasiński Grzegorz
40 Masters Mężczyźni Warchałowski Grzegorz
1 OPEN KOBIETY Maj Aneta 9 5
2 OPEN KOBIETY Leduchowska Paulina
3 OPEN KOBIETY Czarnecka Magdalena
4 OPEN KOBIETY Habczyk Katarzyna
5 OPEN KOBIETY Zejma Edyta
6 OPEN KOBIETY Wydrzyńska Katarzyna 10
7 OPEN KOBIETY Wesołowska Jolanta
8 OPEN KOBIETY Duszkiewicz Natasza
9 OPEN KOBIETY Andrzejewska Anna
10 OPEN KOBIETY Nastaj-Leszczyńska Joanna
11 MASTERS Kobiety Kurzbauer Karolina 11 6
12 MASTERS Kobiety Hoff Emilia
13 MASTERS Kobiety Wójcik Agnieszka
14 MASTERS Kobiety Szczęsna-Sobczyk Marlena
15 MASTERS Kobiety Styczyńska Renata

 

 

 

Godziny startów:

 

WOD 5 – godzina startu WOD 5 – numer heat
09:45:00 1
10:00:00 2
10:15:00 3
10:30:00 4
10:45:00 5
11:00:00 6
11:15:00 7
11:30:00 8
11:45:00 9
12:00:00 10
12:15:00 11

 

Około godziny 13:00 ruszamy z WOD pod tytułem "PROUD LADDER", gdzie do wygrania będzie osobno sztanga od naszego sponsora - firmy PROUD.

Trening dedykowany kategorii RX - 5+8 zawodników wyłonionych z eliminacji.

 

13:00 - 14:00 Snatch Ladder

14:00 - 14:30 SkillFull (2 Heat - Mężczyźni / Kobiety)

 

Następnie dwa finałowe WOD dla kategorii Scaled:

 

   
WOD 6 i 7 – godzina startu WOD 6 i 7 – numer heat
15:00:00 1
15:20:00 2
15:40:00 3
16:00:00 4
16:20:00 5
16:40:00 6

 

I wreszcie finał kategorii RX:

17:15:00 Mężczyźni RX
17:35:00 Kobiety RX

 

 

Około godziny 18.00 planujemy ceremonię wręczenia nagród.