AKTUALNOŚCI

2017-06-13 11:46:52

Porcja informacji o ŁGG2017

Wstępny harmonogram imprezy:

Harmonogram zawodów Łódź Garage Games w czerwcu:

Czwartek:

17.00 - 18.00 - odbiór pakietów startowych kategorii RX (AquaPark Fala)...
18.00 - 19.00 - WOD 1 kategorii RX (Aquapark Fala)
19.00 - 20.00 - omówienie WOD kategorii RX (Aquapark Fala)

Piątek (hala CPM):

9.00 - 10.00 odbiór pakietów startowych kategorii OPEN.

10.00 - 11.00 - WOD 2 i 3 kategorii RX.
11.00 - 12:30 - WOD 1 i 2 kategorii OPEN.

13.00 - 14.30 - WOD 4 i 5 kategorii RX.
14:30 - 17:45 - WOD 3 i 4 kategorii OPEN

18:00 - zamknięcie drugiego dnia imprezy

Sobota (hala CPM):

9.00 - otwieramy biuro zawodów

9.30 - 11:50 - WOD 5 kategorii OPEN

12.00 - 12.40 - WOD 6 kategorii RX

12:40 - 13:20 - WOD 7 kategorii RX

14:00 - 16:30 - WOD 6 i 7 kategorii OPEN

17:00 - DEKORACJA zwycięzców wszystkich kategorii

 

Podział na poszczególne HEAT (kolejność startowa od 1 do 7 w kategorii SCALED):

 

1 OPEN Bednarski Marcin HEAT 1
2 OPEN Dobrowolski Piotr
3 OPEN Drobiński Nikodem
4 OPEN Dylak Maciej
5 OPEN Dylak Szymon
6 OPEN Grzywa Sebastian
7 OPEN Haziak Adam
8 OPEN Jasztal Damian
9 OPEN Kleindszmit Mateusz
10 OPEN Kowalski Krystian
11 OPEN Kubik Grzegorz HEAT 2
12 OPEN Kuczyński Paweł
13 OPEN Kuska Marcin
14 OPEN Nowak Piotr
15 OPEN Kicki Łukasz
16 OPEN Kornafel Krzysztof
17 OPEN Pawlik Robert
18 OPEN Ploetz Adam
19 OPEN Szostak Grzegorz
20 OPEN Szturmowski Mateusz
21 OPEN Szydłowski Tomasz HEAT 3
22 OPEN Wabiński Bartosz
23 OPEN Wierzbicki Kamil
24 OPEN Wiśniewski Jakub
25 OPEN Włodek Damian
26 OPEN Bounani Medi
27 OPEN Damięcki Mateusz
28 OPEN Rzepka Miłosz
29 OPEN Woźniakowski Michał
30 OPEN Mydłowski Mateusz
31 OPEN Sadura Marek HEAT 4
32 OPEN Gruca Bartosz
33 OPEN Adamski Marcel
34 OPEN Sądel Remigiusz
35 OPEN Gurgas Krzysztof
36 OPEN Samojluk Krzysztof
37 TEENS Mężczyźni Sołtysiak Antoni
38 TEENS Mężczyźni Habrzyk Aleksander
39 TEENS Mężczyźni Tazbir Damian
40 Masters Mężczyźni Warchałowski Grzegorz HEAT 5
41 Masters Mężczyźni Sienkiewicz Krzysztof
42 Masters Mężczyźni Flasza Paweł
43 Masters Mężczyźni Kondraciuk Piotr
44 Masters Mężczyźni Pobóg - Ruszkowski  Filip
45 Masters Mężczyźni Świda Michał
46 Masters Mężczyźni Możyszek Krzysztof
47 Masters Mężczyźni Ziarniecki Piotr
48 Masters Mężczyźni Skura Jacek

 

1 OPEN KOBIETY Leduchowska Paulina HEAT 6
2 OPEN KOBIETY Czarnecka Magdalena
3 OPEN KOBIETY Habczyk Katarzyna
4 OPEN KOBIETY Zejma Edyta
5 OPEN KOBIETY Wydrzyńska Katarzyna
6 OPEN KOBIETY Osińska-Gonet Malwina
7 OPEN KOBIETY Wesołowska Jolanta
8 OPEN KOBIETY Krogulec Patrycja
9 OPEN KOBIETY Duszkiewicz Natasza
10 OPEN KOBIETY Nastaj-Leszczyńska Joanna HEAT 7
11 OPEN KOBIETY Maj Aneta
12 OPEN KOBIETY Andrzejewska Anna
13 MASTERS Kobiety Styczyńska Renata
14 MASTERS Kobiety Kurzbauer Karolina
15 MASTERS Kobiety Hoff Emilia
16 MASTERS Kobiety Wójcik Agnieszka
17 MASTERS Kobiety Szczęsna-Sobczyk Marlena